Maybaygiare.org

Blog Network

Barcelona vs Real Madrid Live Stream: Sledujte El Clásico Online, TELEVIZNÍ Kanál, Čas Začátku

první El Clásico sezóny se bude konat v sobotu jako Barcelona hostí Real Madrid v Camp Nou.

obě strany bojovaly brzy v kampani La Ligy a zoufale touží po vítězství v jedné z největších rivalit sportu.

Jak se dívat:

čas: 10 am ET

televizní kanál: beIN SPORTS USA a beIN SPORTS en Español

Live Stream: Hru můžete streamovat na fuboTV. Zaregistrujte se nyní na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi. Zápas můžete také streamovat přes Fanatiz.

Barcelona utrpěla jeho první La Liga ztráty za nový manažer Ronald Koeman v 1-0 ztráta pro Getafe minulý týden. Útočník Jaime Mata vstřelil osamělý gól v 56. minutě poté, co brankář Barcy Neto z penalty špatně vyrazil. Porážka nechal přestavět Nou v deváté na stole se sedmi body po čtyřech zápasech.

Barca se však odrazila výhrou v Lize mistrů neuvěřitelným vítězstvím 5: 1 nad maďarským outfitem Ferencvaros. Po skončení minulé sezony bez trofeje má Barca letos co dokazovat.

navzdory tomu potřebuje Madrid po dvou prohrách za sebou posilu, která ukázala obranné boje klubu. Mistři La Ligy byli ohromeni, když je minulou sobotu doma porazil nově povýšený Cádiz. Pro Los Blancos to bylo horší, když v úvodu Ligy mistrů podlehli Šachtaru Doněck 3: 2. Madrid je hřbetu trpěl bez Sergio Ramos, který vynechal zápas po zranění jeho levé koleno proti Cádizu.

v poločase 3: 0 se Madrid pokusil o comeback. Luka Modrič i Vinícius Júnior dávali góly, ale na porážku Šachtaru to nestačilo.

s tlakem se soupeři setkají v sobotu s nadějí, že otočí své sezóny.