Maybaygiare.org

Blog Network

kdo včera vyhrál závod NASCAR? Kompletní výsledky na nedělní Záhyby Čest QuikTrip 500 v Atlantě

to jsou tři vítězství pro Kevin Harvick na Atlanta Motor Speedway, což znamená, že tři pocty muž, který závodil v Č. 3 auta.

Harvick polevil k vítězství v neděli v záhybech Honor QuikTrip 500, jeho 51.vítězství v kariéře. Jako on v jeho předchozí dvě vítězství, on pak vzal zvrátit vítězství na paměti, pozdní Dale Earnhardt, kterého Harvick uspěl v Richard Childress Racing v roce 2001 následující Earnhardt smrti v Daytona 500.

Stejně jako v roce 2001 a v roce 2018, @KevinHarvick drží tři prsty z okna na počest Dale Earnhardt. pic.twitter.com/9QLoxjWsLn

– liška: NASCAR (@NASCARONFOX) červen 7, 2020

„první vítězství pro mě přišlo tady v Atlantě a toto je jen závodní dráha, kterou jsem si oblíbil,“ řekl Harvick novinářům. „Vždycky máš ty vzpomínky a teď chceš oslavit všechno, co Dale Earnhardt udělal pro tento sport. Přijít sem a být schopen to udělat s výhrami a jít do victory lane je docela zvláštní.“

NASCAR v Atlantě: výsledky, zdůrazňuje z Harvick vítězství

Harvick je uprostřed úžasné devítiletého běhu na trati. Nyní vedl nejméně 100 kol v sedmi z posledních devíti závodů-více než 10,000 XNUMX kol vpředu od vstupu do závodního týmu Stewart-Haas v 2014. A v devíti z posledních 11 závodů získal top 10.

kdo vyhrál Folds of Honor QuikTrip 500?

Kevin Harvick prošel Martin Truex Jr. v konečné fázi, a pak odtáhl na 3.527-druhé vítězství. Truex vyhrál první dvě etapy, jeho první etapové vítězství v sezóně.

RETWEET blahopřeji @Kevinharvickovi k jeho vítězství v Atlantě! pic.twitter.com/0yQRxGslxj

Kyle Busch se shromáždil na druhém místě před Truexem, který skončil třetí. Ryan Blaney a Denny Hamlin dokončili první pětku.

NASCAR v Atlantě výsledky

Níže jsou uvedeny kompletní výsledky z nedělního odpoledne Folds of Honor QuikTrip 500:

# Rookie. i) nezpůsobilé pro body série.

průměrná rychlost vítěze závodu: 142.966 mph.

čas závodu: 3 hodiny, 30 minut, 3 sekundy. Náskok: 3,527 sekundy.

varovné příznaky: 5 pro 24 kol.

změny vedení: 21 z 9 ovladačů.

Vedoucí shrnutí (Řidič, časy, led, kol led): Kevin Harvick 4 krát za 151 kol; Martin Truex Jr. se 6 krát za 65 kol; Clint Bowyer 3 krát na 58 kol; Chase Elliott 1 čas pro 26 kol; Joey Logano 2 krát pro 10 kol; Kyle Busch 2 krát za 7 kol; Brad Keselowski 2 krát na 5 kol; Ryan Blaney 1 čas za 2 kola; Kurt Busch 1 čas na 1 kolo.