Maybaygiare.org

Blog Network

Přihlaste se

Zpět v mixu pro NASCAR v roce 2021 bude Sonoma Raceway, což bylo upuštěno od tohoto roku je koronavirus-změnil plán období. Zastávka okruhu Sonoma bude 4. až 6. června.

CHARLOTTE, N. C. — NASCAR slíbil radikální změny 2021 plán a vydal ve středu s šesti silniční kurzy — včetně návratu na Sonoma Raceway — první dirt závod o Pohár Série od roku 1970 a nové zastávky v Nashvillu a Austin, Texas.

Sonoma Raceway byla vynechána z letošního harmonogramu pozměněného koronaviry. Zastávka okruhu Sonoma bude 4. až 6. června.

„NASCAR v Sonoma je ideální způsob, jak začít léto, a těšíme se na přinášet všechny barvy a vzrušení zpět do Země Vína v červnu příštího roku,“ řekl Sonoma Raceway Prezident a generální manažer Steve Strana v prohlášení.

V květnu NASCAR upravil celý svůj plán v důsledku pandemie. Zrušila každoroční návštěvu North Bay-která byla naplánována na Červen 12-14 – a naplnila slot zastávkou v Charlotte v N. C., místo.

to znamenalo poprvé od roku 1989, kdy NASCAR nekonkuroval na silničním kurzu Sonoma.

Další změny pro příští sezónu patří Atlanta Motor Speedway a Darlington Speedway v Jižní Karolíně každé přidání druhého závodu, aby jejich plány.

Indianapolis Motor Speedway přesune vozy Cup Series na své silniční hřiště po 27 letech závodění na velkém oválu. Přepracovaný „Brickyard Weekend“ také představí nový závod série IndyCar, díky čemuž je druhým rokem v řadě dvojnásobný.

Indianapolis připojí Road America ve venkovských Wisconsin a Circuit of the Americas v Austinu jako nová cesta-průběh událostí na plánu, který již zahrnuty Sonoma, Watkins Glen (NY) a Charlotte Roval. NASCAR po celá desetiletí běžel na pouhých dvou silničních kurzech každou sezónu a nyní bude mít šest, aby uspokojil fanoušky, kteří prosili o větší rozmanitost v plánu.

Speedway Motorsports bude propagovat akci road-course v COTA poté, co přesunul své tradiční jarní datum na Texas Motor Speedway ve Fort Worth na místo konání. Kompenzovat ztrátu bodového závodu na TMS, Speedway Motorsports přesunul závod All-Star z Charlotte do Fort Worth.

All-Star závod začal v roce 1985 se konal na Charlotte Motor Speedway každý rok, ale jednou, až to období, kdy pandemie způsobila přemístění do Bristol Motor Speedway ve Východním Tennessee.

Bristol bude také experimentovat s dirt závodu vyplněním 0.533 mil bullring s nečistotami na první závod svého druhu od Richard Petty vyhrál na půl míle State Fairgrounds Speedway v Raleigh na Září. 30, 1970.

březen 28 dirt race nahradí tradiční jarní závod Bristolu na betonu, protože NASCAR si vybral trať přes desítky stávajících a osvědčených prašných stop po celé zemi. Nejviditelnější snub byl na Tony Stewart vlastněné Eldora Speedway v Ohiu, který hostil sérii Truck od 2013 do letošního závodu byl zrušen pandemií.

program 2021 na něm nemá žádné závody v polovině týdne, protože televizní sledovanost neodpovídala vnímanému nadšení fanoušků pro středeční noci.