Maybaygiare.org

Blog Network

Primární Menu

Chase Elliott, vyhrává jeho první NASCAR All-Star Závod: sport panující nejpopulárnější Řidič, Chase Elliott získal svůj první NASCAR All-Star Závod vyhrát ve středu v noci na Bristol Motor Speedway – holding z vládnoucí NASCAR Cup Series mistr Kyle Busch v závěrečných kolech. Elliott vedl 60 ze 140 kol na cestě k výplatě 1,1 milionu dolarů. On a jeho otec, Bill Elliott připojit otec/syn kombinace Dale Earnhardt a Dale Earnhardt Jr. vyhrál sport je midseason All-Star výstavy. Zajímavě, Bill Elliott vyhrál závod, když se konal v Atlantě, a Chase vítězství na půl míle Bristol, Tenn. short track jsou pouze dvakrát akce se konala na jiné trati než Charlotte Motor Speedway.(7-15-2020)

# 9-Chase Elliott vyhrál NASCAR All-Star Race na Bristol Motor Speedway.
#18-Busch dokončení 2. následuje #4-Harvick, #2-Keselowski, #11-Hamlin, #12-Blaney, #22-Logano, #88-Bowman, #10-Almirola, a #19-Truex, Jr.
Elliott vedení na start čtvrté etapy a nikdy nebyla vážně zpochybněna za vedení v průběhu posledních 15 kol.
Pole sitter #19-Truex, Jr. měl začít v zadní části pole, v důsledku selhání kontroly, ale skončil 10.
Ovladače, které pokročilé z Otevřené do All-Star race: #10-Almirola, #24-Byron, #21-DiBenedetto.
#14-Bowyer byl vítězem hlasování fanoušků, aby se dostal do závodu.
Segment 1 vyhrál #12-Blaney, skončil 6.
Segment 2 & 3 vyhrál #9-Elliott, skončil 1.
mezi 4 jezdci bylo 6 změn vedení a 5 varování pro 13 kol žluté vlajky.
průměrná rychlost závodu byla: 65,68 km / h.
Viz podrobnosti závodu na:
Výsledky Závodu (pdf)
Souhrnná Zpráva
Trest Hlásit

NASCAR All-Star Závod Schémata Barvy

#21-Matt DiBenedetto vyhrál konečné fázi NASCAR All-Star Otevřít na Bristol Motor Speedway k postupu do All-Star Race.
#10-Almirola vyhrál první etapu a #24-Byron vyhrál druhou etapu, také postoupili do All-Star Race.
vítězem hlasování fanoušků byl #14-Bowyer. V závěrečné etapě skončil druhý.
Open pole sitter # 34-McDowell skončil 7.
došlo k 3 změnám vedení mezi 4 jezdci a 4 varováními pro 18 kol žluté vlajky.
průměrná rychlost závodu byla: 57.388 mph.
podrobnosti o závodě naleznete na adrese: výsledky závodu (pdf), Souhrnná zpráva, Zpráva o trestu.

Race Fast Facts-All-Star Open:
Matt Dibenedetto vyhrál NASCAR All-Star Open, své první vítězství ve speciální akci bez placení bodů.
Aric Almirola Stewart-Haas Racing vyhrál první etapu v NASCAR All-Star Open.
William Byron z Hendrick Motorsport vyhrál druhou etapu v NASCAR All-Star Open.
Clint Bowyer Stewart-Haas Racing vyhrál hlasování fanoušků NASCAR 2020.

Pneumatiky Goodyear Poznámky

Vstupní Seznamy pro NASCAR Otevřít a All-Star závod na Bristol Motor Speedway jsou zveřejněny.
Do All-Star závodu se přihlásilo všech 16 způsobilých jezdců.
Pro open, 22 týmy jsou uvedeny, ale #66 tým nebude soutěžit.
Viz All-Star entry list (pdf) a Open entry list (pdf).

formát závodu:

All-Star:
čtyři etapy, trvající 55 kol, 35 kol, 35 kol a 15 kol.
kola zelené vlajky a žluté vlajky se budou počítat v etapách 1-3, přičemž v závěrečné fázi se budou počítat pouze kola zelené vlajky.
neomezené pokusy o zelený, bílý, kostkovaný povrch.

NASCAR Open:
tři segmenty (35 kol / 35 kol / 15 kol).
vítěz každého segmentu získá místo v závodě hvězd, stejně jako vítěz hlasování fanoušků.

bude použito pravidlo výběru kužele.

podívejte se na úplné oznámení o formátu závodu zde.

aby mohli závodit v závodě All-Star, musí mít jezdci na plný úvazek: vyhrál závod série cup 2019 nebo 2020; vyhrál předchozí závod All-Star; nebo být bývalým šampionem série Cup. Ovladače jsou v současné době způsobilé, patří: Ryan Blaney, Alex Bowman, Kurt Busch, Kyle Busch, Cole Custer, Chase Elliot, Justin Haley, Denny Hamlin, Kevin Harvick, Jimmie Johnson, Erik Jones, Matt Kenseth, Brad Keselowski, Joey Logano, Ryan Newman a Martin Truex Jr.

poslední čtyři místa v All-Star Závod pole bude vyhrazena pro dvě fáze vítězové a vítěz závodu z All-Star, stejně jako vítěz All-Star Hlasování Ventilátoru.