Maybaygiare.org

Blog Network

Vítězové a poražení od středy je Darlington závod

VÍTĚZOVÉ

Zkušenosti — Kevin Harvick vyhrál nedělní pohárový závod v Darlington a Denny Hamlin vyhrál středeční pohárový závod. Dohromady mají 89 vítězství v kariéře. Také se spojili s pěti vítězstvími Darlingtonu, přičemž Hamlin nyní vlastní tři vítězství. Bez tréninku a bez kvalifikace před žádnou akcí, vynikali. První čtyři finišeři-Hamlin, Kyle Busch, Harvick a Brad Keselowski-jsou všichni bývalí šampioni.

maska Dennyho Hamlina-OK, vypadalo to trochu divně, ale řekl, že s maskou “ opravdu nedostanete žádný pocit emocí.“Všichni to udělali ve středu večer se svou usmívající se maskou.

Erik Jones-z šesti startů v Darlingtonu nikdy neskončil hůř než osmý. Ve středu skončil pátý.

Christopher Bell-pro nováčka to byl těžký začátek sezóny. Ve středu zakončil sezonní maximum 11. Do středy neskončil lépe než 21.

poražení

Chase Elliott-jeho naděje na výhru Darlingtonu byly přerušeny pozdě, když ho Kyle Busch proměnil. Busch později se omluvil, ale také řekl: „já budu určitě oslovit ho a říct mu, promiň, řekni mu, že nesnáším, že se to stalo a vše, co mohu udělat, ale to nic nemění na výsledku noci.“

Ryan Preece – s NASCAR invertující top-20 finišery od neděle pro startovní sestavu středu, začal na tyči. Získal toto místo tím, že projel Bubba Wallace na 20. místě se třemi koly do neděle. Ve středu mu to nepomohlo. Preece skončil poslední poté, co mu vybuchl motor. Týmový kolega JTG Daugherty Racing Ricky Stenhouse Jr. skončil poslední v neděli.

NASCAR úředníci — Cup Pravidla jasně uvádí, že „v žádném případě by se řidič nebo člen posádky(s) přiblížení libovolné části závodní plochy nebo zástěru.“To je přesně to, co Chase Elliott udělal poté, co ho ve středu večer zničil Kyle Busch. Elliott kráčel směrem k trati, aby dal Buschovi prostředníček. NASCAR přidáno pravidlo, že se jezdci blíží trati v roce 2014 krátce poté, co Tony Stewart srazil a zabil sprint řidič auta, který byl ukončen jeho auto a šel po trati gesto na Stewart. NASCAR po závodě řekl NBC Sports, že neplánuje Elliotta penalizovat ani s ním mluvit o chůzi směrem k trati.