Maybaygiare.org

Blog Network

Ashley Force Hood

Force 2007 augusztusában

2004-ben a szezon utolsó öt versenyéből hármat nyert, beleértve a szezon utolsó öt versenyét 50.éves Mac Tools amerikai állampolgárok Indianapolisban, valamint a szezonzáró Automobile Club of Southern California esemény Pomonában, ahol megosztotta a győztesek körét apjával—NHRA első apa-lánya nyerteseivel. Az évet negyedik helyen zárta a nemzeti versenyzői pontokban.

2007edit

2007-ben Force beköltözött a szakmai ranglétrán, a vezetés a Castrol által szponzorált Mustang Top Fuel vicces autó apja csapata, John Force Racing.Force és apja áprilisban Atlantában történelmet írtak az NHRA – val, amikor ők lettek az első apa és lánya, akik versenyeztek egymással. A fordulót 4,779 másodperc eltelt idővel, végsebessége pedig 317,05 mph (510,24 km/h) volt. Továbbjutott az elődöntőbe, amely megkötötte a nők valaha volt legjobb vicces autós versenyének befejezéséért.

2007 októberében a Strip nál nél Las Vegas Motor Speedway, ő lett az első nő, aki országos sorozatban versenyzett TF / FC utolsó forduló, de egy holeshot-on legyőzte Tony Pedregon.

2008edit

a 2008-as versenyszezon elején a Force három egymást követő találkozón dolgozott az utolsó kiesési fordulóig: Houston, Las Vegas és Atlanta. Az év első utolsó fordulójában március 30-án lépett fel Houstonban, de veszített Del Worsham. Nál nél Las Vegas, A döntőben legyőzte Tim Wilkerson, mégis ő lett az első női versenyző, aki valaha vezette az NHRA Funny Car pontversenyét. Április 27, 2008, Atlanta, Force ellenfele a döntőben volt az apja, John, aki arra törekedett, hogy pont a 1000.forduló győzelem karrierje. A fiatalabb erő azt állította, hogy aznap az NHRA Funny Car első győzelme volt, az első egy nő számára, 4,837 másodperces eltelt idővel, ami a hétvége második leggyorsabb a Funny Car osztályban.

2009edit

Force megszerezte karrierje második versenygyőzelmét március 29-én, 2009-ben az O ‘ Reilly NHRA Spring Nationals-on; a döntőben megverte korábbi oktatóját, Jack Beckmant.

Beckman legyőzte erő az első fordulóban a kiesések a következő versenyen Las Vegas. Ezután összegyűjtötte karrierje negyedik 1. selejtezőjét a déli állampolgárok, amelyben Beckman verte erő a döntőben. Force összeállította ötödik karrierjét # 1 selejtező a Thunder Valley Nationals

az Egyesült Államokban. Nationals, Force verte csapattársa Robert Hight keresni neki a különbséget, hogy nem csak az első női vicces autóvezető nyerni Indianapolis, de az első női vezető nyerni két különböző osztályban. A 2009-es szezont pontokban a 2.helyen zárta, ezzel a vicces Autótörténet legmagasabb női helyezettje lett.

2011edit

január 25-én, a John Force Racing sajtótájékoztatón bejelentették, hogy a Force Hood A John Force Entertainment, a John Force Racing leányvállalatának elnöke lesz, amely médiaprojektek és termékek fejlesztésére összpontosít. Ugyanezen a sajtótájékoztatón Force-Hood bejelentette, hogy férjével augusztusban várják első gyermeküket, és a szezonban szünetel. John Force vezeti a Castrol GTX Fordot a 2011-es szezon versenyein. Mike Neff, egykori sofőr, aki Austin Coil veterán személyzetfőnök hirtelen távozását követően vállalta a Force legénységének főnökének feladatait, átveszi a Castrol GTX nagy futásteljesítményű Ford vezetését a Force számára, míg Courtney nővér a Traxxas Ford Mustang negyedik sofőrje lett.

2012edit

január 28-án a Force Hood átvette a John Force Entertainment elnöki címét, de nem jelentette be versenyzői karrierjét