Maybaygiare.org

Blog Network

elsődleges menü

Chase Elliott megnyeri első NASCAR All-Star versenyét: a sport uralkodó legnépszerűbb versenyzője, Chase Elliott megszerezte első NASCAR All-Star Versenygyőzelmét szerda este a Bristol Motor Speedway – n-visszatartva az uralkodó NASCAR Kupasorozat bajnokát Kyle Busch a záró körökben. Elliott vezetett 60 a 140 kör útban a $1.1 millió fizetést. Ő és apja, Bill Elliott csatlakozik Dale Earnhardt és Dale Earnhardt Jr. apa/fia kombinációjához, hogy megnyerjék a sport szezonközi All-Star kiállítását. Érdekes módon Bill Elliott nyerte a versenyt, amikor Atlantában tartották, Chase pedig a fél mérföldes Bristolban, Tenn. a rövid pálya az egyetlen két alkalom, amikor az eseményt a Charlotte Motor Speedway-től eltérő pályán tartották.(7-15-2020)

#9-Chase Elliott megnyerte a NASCAR All-Star versenyt Bristol Motor Speedway.
# 18-Busch a 2.helyen végzett, majd a #4-Harvick, #2-Keselowski, #11-Hamlin, #12-Blaney, #22-Logano, #88-Bowman, #10-Almirola és #19-Truex, Jr. következett.
Pole sitter #19-Truex, Jr.kellett kezdeni a hátsó mező miatt ellenőrzési hibák, de befejezte a 10.
vezetők, hogy a fejlett a nyílt az All-Star verseny: #10-Almirola, #24-Byron, #21-DiBenedetto.
# 14-Bowyer volt a rajongói szavazás győztese, hogy bekerüljön a versenybe.
Az 1. szegmenst a #12-Blaney nyerte, a 6.helyen végzett.
2. szegmens & 3-at a #9-Elliott nyerte, az 1. helyen végzett.
6 vezetőcsere történt 4 pilóta között és 5 figyelmeztetés 13 sárga zászló körre.
a verseny átlagos sebessége: 65.68 mph.
lásd a verseny részleteit a:
verseny eredmények (pdf)
összesített jelentés
büntető jelentés

NASCAR All-Star verseny festék rendszerek

#21-Matt DiBenedetto megnyerte a NASCAR All-Star Open utolsó szakaszát a Bristol Motor Speedway-n, hogy továbbjuthasson az All-Star versenyre.
# 10-Almirola nyerte az első szakaszt, a #24-Byron pedig a második szakaszt, továbbjutva őket az All-Star versenyre.
a rajongói szavazás győztese a #14-Bowyer volt. Az utolsó szakaszban második lett.
nyitott pole sitter # 34-McDowell a 7.helyen végzett.
volt 3 vezető változások között 4 vezetők és 4 figyelmeztetések 18 sárga zászló kör.
a verseny átlagos sebessége: 57.388 mph.
lásd a verseny részleteit: verseny eredmények (pdf), összesített jelentés, büntető jelentés.

Race Fast Facts – All-Star Open:
Matt DiBenedetto megnyerte a NASCAR All-Star Open-t, az első győzelmét a különleges, nem pontokat fizető versenyen.
Stewart-Haas Racing Aric Almirola nyerte az első szakaszban a NASCAR All-Star Open.
a Hendrick Motorsport William Byron nyerte a NASCAR All-Star Open második szakaszát.
A Stewart-Haas Racing Clint Bowyer nyerte a 2020-as NASCAR rajongói szavazást.

Goodyear Tire Megjegyzések

a Bristol Motor Speedway NASCAR Open és All-Star versenyeinek nevezési listái fel vannak tüntetve.
mind a 16 jogosult versenyző részt vesz az All-Star versenyen.
Az open, 22 csapat szerepel, de a # 66 csapat nem fog versenyezni.
Lásd az All-Star entry list (pdf) és Open entry list (pdf).

Versenyformátumok:

All-Star:
négy szakasz, 55 kör, 35 kör, 35 kör és 15 kör.
A zöld zászló és a sárga zászló körök az 1-3. szakaszban számítanak, csak a zöld zászló körök számítanak az utolsó szakaszban.
korlátlan kísérlet egy zöld, fehér, kockás kivitelben.

NASCAR Open:
három szegmens (35 kör / 35 kör / 15 kör).
győztes minden szegmens keresni egy helyet az All-Star Race, valamint a győztes a Fan szavazás.

válassza ki a kúp szabályt.

a versenyformátum teljes hirdetményét itt tekintheti meg.

ahhoz, hogy részt vehessen az All-Star versenyen, a teljes munkaidős versenyzőknek rendelkezniük kell: nyert egy 2019-es vagy 2020-as Kupasorozat versenyt; nyert egy korábbi All-Star versenyt; vagy legyen korábbi Kupasorozat bajnok. A jelenleg jogosult versenyzők közé tartozik: Ryan Blaney, Alex Bowman, Kurt Busch, Kyle Busch, Cole Custer, Chase Elliot, Justin Haley, Denny Hamlin, Kevin Harvick, Jimmie Johnson, Erik Jones, Matt Kenseth, Brad Keselowski, Joey Logano, Ryan Newman és Martin Truex Jr.

az All-Star Race mezőny utolsó négy helyét a két szakaszgyőztes és az All-Star Race győztese, valamint az All-Star rajongói szavazás győztese foglalja el.