Maybaygiare.org

Blog Network

ki nyerte a NASCAR verseny tegnap? Teljes eredmények a vasárnapi folds of Honor QuikTrip 500 Atlanta

Ez három győzelem Kevin Harvick at Atlanta Motor Speedway, ami azt jelenti, három tisztelgés az ember, aki versenyzett a No.3 autó.

Harvick vasárnap győzelemre enyhült a folds of Honor QuikTrip 500-ban, karrierje 51.Kupasorozatának győzelmében. Mint az előző két győzelmében, ezután fordított győzelmi kört tett, hogy emlékezzen a későre Dale Earnhardt, akinek Harvick sikerült Richard Childress Racing 2001-ben Earnhardt halálát követően a Daytona 500.

csakúgy, mint 2001-ben és 2018-ban, @KevinHarvick három ujját tartja ki az ablakon Dale Earnhardt tiszteletére. pic.twitter.com/9QLoxjWsLn

– FOX: NASCAR (@NASCARONFOX) június 7, 2020

“Az első győzelem itt, Atlantában jött nekem, és ez csak egy versenypálya, amelyet megkedveltem” – mondta Harvick újságíróknak. “Mindig vannak ilyen emlékeid, és most meg akarsz ünnepelni mindent, amit Dale Earnhardt tett ezért a sportért. Idejönni, és ezt a győzelemmel megtenni, és a victory lane-re menni nagyon különleges.”

NASCAR Atlanta: eredmények, kiemeli Harvick győzelme

Harvick van a közepén egy csodálatos kilenc éves távon a pályán. Az elmúlt kilenc versenyből legalább 100 kört vezetett-több mint 10 000 kört elöl, mióta 2014-ben csatlakozott a Stewart-Haas Racing csapathoz. Az utolsó 11 versenyből kilencben megszerezte a top-10 helyezést.

ki nyerte a folds of Honor QuikTrip 500-at?

Kevin Harvick elhaladt Martin Truex Jr.az utolsó szakaszban, majd elhúzott egy 3,527 másodperces győzelemért. Truex megnyerte az első két szakaszt, a szezon első szakaszgyőzelmeit.

RETWEET gratulálni @KevinHarvick az ő ATLANTA győzelem! pic.twitter.com/0yQRxGslxj

Kyle Busch második lett Truex előtt, aki harmadik lett. Ryan Blaney és Denny Hamlin végzett az első öt helyen.

NASCAR at Atlanta eredmények

Az alábbiakban a teljes eredmények a vasárnap délutáni Folds of Honor QuikTrip 500:

# Rookie. i) sorozatpontokra nem jogosult.

a verseny győztese átlagos sebessége: 142.966 mph.

a verseny ideje: 3 óra, 30 perc, 3 másodperc. Margin győzelem: 3.527 másodperc.

figyelmeztető zászlók: 5 24 körre.

vezető változások: 21 között 9 vezetők.

vezetők összefoglaló (Driver, alkalommal vezetett, körök vezetett): Kevin Harvick 4 alkalommal 151 kör; Martin Truex Jr.6 alkalommal 65 kör; Clint Bowyer 3 alkalommal 58 kör; Chase Elliott 1 alkalommal 26 kör; Joey Logano 2 alkalommal 10 kör; Kyle Busch 2 alkalommal 7 kör; Brad Keselowski 2 alkalommal 5 kör; Ryan Blaney 1 alkalommal 2 kör; Kurt Busch 1 alkalommal 1 kör.