Maybaygiare.org

Blog Network

mit kell tudni a 2020-as Kentucky Derbyről

A Kentucky Derby a világ egyik legismertebb sporteseménye. Minden évben, rajongók milliói hangolódnak be az NBC-be, hogy a világ minden tájáról érkező legjobb versenylovak versenyezzenek ” a sport legizgalmasabb két percében.”Kattintson ide a 2020-as Kentucky Derby élő közvetítéséhez.

annak ellenére, hogy a régóta tartó versenyt május 2-ról szombatra, szeptemberre halasztották. 5 A COVID-19 járvány miatt a verseny továbbra is heves, a tét olyan magas, mint valaha, és az akció ugyanolyan intenzív lesz.

A 146.Kentucky Derby szombaton kerül adásba, szeptember. 5 kezdve 2:30-kor ET az NBC-n, valamint NBCSports.com és az NBC Sports app. A Post ideje körülbelül 7:01-re van beállítva ET. Az NBC Sports az előző napon, szeptember 4-én, pénteken, délután 3 órakor is sugározza a Kentucky Oaks-ot.

kapcsolódó: töltse le a Kentucky Derby At Home Party Pack

mi a Kentucky Derby? A Kentucky Derby hagyományosan az első szakasza amerikai hármas korona lóverseny. Történelmileg május első szombatján zajlik, de a COVID-19 járvány miatt a 2020-as Kentucky Derbyt május 2-án, szombattól szeptember szombatig elhalasztották. 5.mikor és hol lesz a 2020-as Kentucky Derby? A Kentucky Derby 146. futása szombaton van, Szeptember. 5, 2020. A Post ideje körülbelül 7:01-re van beállítva ET.

A Derby fut a földpályán Churchill Downs ban ben Louisville, Kentucky, ahol 1875-ös alakuló futása óta tartják.

Hogyan nézhetem meg a 2020-as Kentucky Derbyt? NBC ad otthont a 146. Kentucky Derby, amely átfogó verseny lefedettség és elemzés élő TV, NBCSports.com és az NBC Sports app előtt, alatt és után. Az NBC közvetíti a 2020-as Kentucky Oaks-ot, a 2020-as Preakness Stakes-t és a 2020-as Breeders’ Cup-ot is.

hogyan válogatják a lovakat a derbire? Csak 3 éves telivér jogosult a Kentucky Derby-re. A jogosult lovak versenyeznek a Kentucky Derby, egy sor 35 versenyek szerte a világon. A lovak pontokat szereznek az első négy hely megszerzéséért, a sorozat végén a legtöbb ponttal rendelkező 20 ló pedig bekerül a Derbibe. (Néha azonban a lovak megkarcolják, lehetőséget adva a másiknak a derbin való futásra.)

A New York-i székhelyű Tiz The Law 372 ponttal vezeti a Kentucky Derby ranglistáját, leginkább a Belmont Stakes, a Travers Stakes és a Florida Derby győzelmeinek köszönhetően.

kapcsolódó: hogyan nézhetjük meg a 2020-as Kentucky Derby-t

kik a lovak, akiket nézni kell?

• miután káprázatos és domináns utazások New York legnagyobb horderejű versenyek, A Belmont Stakes és a Travers Stakes, Barclay Tagg Tiz The Law úgy néz ki, hogy továbbra is a domináns 3 éves szezon a Kentucky Derby. Ugyanazt az edzőt (Tagg) és tulajdonosokat (Sackatoga Stable) osztja meg, mint a 2003-as Kentucky Derby és a Preakness Stakes győztes Funny Cide. A tiz The Law nehéz kedvencként nyílt meg, de egyetlen karriervesztése tavaly novemberben a Churchill Downs-on volt.
  • Santa Anita Derby győztes Honor A. P. tehet Mike Smith, 55, a legidősebb zsoké nyerni a Kentucky Derby. Bár ő volt a második az utolsó rajt (Aug. 1 megosztott hit) mögött többi Derby versenyző ezer szó, Smith azt mondta, úgy gondolta, a távolság, 3/16th egy mérföld rövidebb, mint a Derby, túl rövid volt neki. Megjegyzi a ló intelligenciáját, míg John Shirrefffs edzőt lenyűgözi lépése és könnyedsége, Smith pedig a Honor A. P. mellett döntött egy másik derbi helyett, amely valószínű, hiteles. Shirrefffs és Smith volt a győztes kombináció a 2005-ös Kentucky Derby – ben 50-1-es hosszúlövéssel Giacomo.
  • Haskell győztes hiteles Az első Hall of Famer Bob Baffert két várható bejegyzéseket a Derby. Öt rajtnál az Into Mischief colt négy győzelemmel és egy másodperccel rendelkezik, tehát még nem fejezte be a pénzt. Ő egy második helyen jött június 6-án a Santa Anita Derby, 2 3/4 hosszban mögött fickó Kentucky Derby versenyző Honor A. P. ez lesz Authentic első versenye Hall of Fame zsoké John Velzquez.
  • Bob Baffert késő virágzó ezer szava Aug. 1 győzelem a megosztott hit tét, legyőzve Honor A. P. Rögös útja volt, három egyenes győzelemmel nyitotta meg versenyzői karrierjét, mielőtt egymás után hármat veszített volna, majd végül lenyűgözte a közös hitet. Ha a Kentucky Derbyt májusban rendezték volna, a Nílus úttörőjének 1 millió dolláros fia (a Triple Crown győztes amerikai Pharoah atyja) valószínűleg nem lett volna a Derby képen, de a későbbi verseny dátuma időt adott neki az érettségre.

Ki nyerte a 2019-es Kentucky Derbyt? A sportvilágot megrázó történelmi versenyen a maximális biztonság volt az első ló, amely átlépte a célvonalat a 145.Kentucky derbin, de percekkel később kifogást emeltek, és a pályavezetők alaposan megvizsgálták a versenyt.

úgy döntöttek, hogy az utolsó kanyarban a maximális biztonság kiköltözött a sávjából, és hátsó jobb lábát a 2020-as Preakness Stakes győztes War of Will-be ütötte, ami akadályozta őt, valamint számos más lovat.

mivel ez jelentősen befolyásolta a verseny végeredményét, a maximális biztonságot kizárták, a második helyezett Country House pedig az első helyre került. Ez az első alkalom, a ló, hogy tette, hogy a drót első kizárták a helyszínen.

hogyan befolyásolta a COVID-19 a 2020-as Kentucky Derbyt? Az új dátum mellett a 146. Kentucky Derby rajongók nélkül fut a lelátón.

a halasztás kísérlet volt arra, hogy kivárják a pandémiát, és remélhetőleg a nézők is részt vesznek. Churchill Downs először szigorú COVID-19 irányelveket adott ki korlátozott rajongói kapacitással, mielőtt bejelentette, hogy a Derby and Oaks néző nélkül fog futni. Kentucky kormányzója, Andy Beshear szintén lemond arról a hagyományról, hogy a verseny után találkozik a győztes kapcsolatokkal, és inkább otthonról figyeli.

a COVID-19 járvány és a kapcsolódó biztonsági óvintézkedések miatt is (a versenyzőknek augusztusig Churchill Downs-ban kell lenniük. 31, a Derby hét hétfője), több top versenyző, köztük a tavalyi Derby győztes Flavien Prat és a vadul sikeres testvérek Jose Ortiz és Irad Ortiz Jr. nem megy le Kentuckyba. Ehelyett az otthoni pályájukon maradnak, hogy tovább lovagoljanak.

a zsokék országszerte arcmaszkot viseltek, miközben versenyeztek a COVID-19 járvány során.

nem kapcsolódik a világjárványhoz, de még mindig új ebben az évben egy egyedi, ellentmondásos 20 ló kezdő kapu. Az új kiegészítés előtt a Kentucky Derby egy szabványosabb 14 lovas kaput használt, amelyet egy hatlovas segédkapuhoz rögzítettek. A COVID-19 miatt a kapu érkezése és összeszerelése késett, és a Derby week-ig nem tesztelték.

melyek a legnagyobb Kentucky Derby hagyományok? A Kentucky bourbon-nal készült menta Julep a Derby aláírási itala, és a gazdag Kentucky történelemmel rendelkező ételek, mint a bourbon golyók és a forró barna, minden órabuli számára kötelezőek. Töltse le az NBC Sports Kentucky Derby At Home Party csomagot receptekhez, Koktélokhoz, nyomtatható dekorációkhoz, otthoni divat tippekhez, gyerekek kézművességéhez és így tovább.

ezenkívül Kentucky állami dalát, a “My Old Kentucky Home”-t a verseny előtti felvonulás során játsszák. A verseny után a bajnok ló megkapja az ikonikus rózsafüzért a győztes körében.

a fogadás és a lóverseny kéz a kézben járnak. Lesz egy egész hétvége halmozott versenykártyák Churchill Downs, de a Kentucky Derby veszi a fogadási torta.

egy normális évben, amikor a Derby tele van rajongókkal az ország minden tájáról, a merész és hivatalos ruhák mind a férfiak, mind a nők számára kötelezőek. Hírességek és a rajongók, mint megy minden ki, felvette a kreatív és színes kalapok, élénk színek és vad minták. Valójában a kalapok és a ruhák olyan nagy részét képezik a Kentucky Derby-nek, hogy a Derby Múzeumnak egy egész kiállítása van a leginkább pazar divatok számára.

nézze meg a Kentucky Derby 146.futását szombaton, szeptember. 5-kor 2:30-kor ET az NBC-n, NBCSports.com és az NBC Sports app.