Maybaygiare.org

Blog Network

Trace McSorley

2015-ös szezon

McSorley redshirt gólyaévében összesen hat játékban szerepelt, ezek közül ötben, amikor a játék kézben volt, McSorley pedig csak néhány játékban volt. Ban, – ben 2016 TaxSlayer Bowl a Georgia Bulldogs, Miután az induló Christian Hackenberg sérüléssel ment ki, McSorley-t a Penn State 24-3-as hátrányával hozták be. Majdnem vezette a visszatérést, 14-27-re fejezte be a játékot 142 yarddal és két touchdownnal, de a Penn State 24-17-re elmaradt.

2016-os szezon

Christian Hackenberg hátvéd korai távozásával, akit a 2016-os NFL Draftban draftolt A New York Jets, McSorley és a redshirt újonc Tommy Stevens versenyzett a munkáért. McSorley születésnapján, augusztus 23, 2016, vezetőedző James Franklin bejelentette, hogy McSorley lesz a kezdő. Szeptember 3-i első rajtjában a Kent State Golden flashs ellen 16-ból 31-et ment 209 yardon, két touchdownt pedig 33-13-as győzelemmel. McSorley második játékában 332 yardot dobott, pittnél pedig egy rivalizálási veszteséget. Később a szezonban, amikor a Nittany Lions játszott Minnesota, McSorley karrier magas yardszámot tett fel, amikor 335 yardot dobott 29-26-os OT-győzelemmel.

október 22, 2016, Penn State és McSorley játszott Big Ten rivális Ohio State. McSorley küzdött a labda pontos dobásával, 8-ból 23 passzt teljesítve 153 yardon. Azonban két touchdownt szerzett, egy passzot, egy rohanást, miközben a rangsorolatlan Penn State lenyűgöző felzaklatása felé tartott #2 Ohio állam. A győzelem a PSU-nak a 24.helyet szerezte meg az AP közvélemény-kutatásában, amely a PSU első helyezése a legjobb 25 között a 2011-es szezon óta. A következő héten Purdue-ban McSorley 12 23 passzból 228 yardot, három touchdownt és interceptiont végzett. A Nittany Lions 62-24-re nyert, és a 25. helyen végzett az AP Top-20-ban.

November 1, 2016, Penn State nevezték #12 az első hivatalos College Football Playoff rangsor a szezon.November 26-án a rivális Michigan State ellen McSorley 376 yardot, négy touchdownt és interceptiont dobott. 17-ből 23-at ment, 73% – os teljesítési százalékkal, és 45-12-es győzelemhez vezette a Penn State-t, ezzel megszerezte a Big Ten bajnoki meccsét Wisconsin ellen. November 30, 2016, McSorley nevezték második csapat All-Big Ten az edzők és a Média. A harmadik negyed befejezésével DaeSean Hamilton, McSorley megdöntötte a Penn State egyszezoni rekordját az elhaladó yardok miatt. A másodéves a negyedik lett az egy évados listán, de megelőzte Christian Hackenberget, Daryll Clarkot és Matt Mcgloint, hogy megtartsa az első helyet.McSorley 384 yarddal, 22 31 passzból és négy touchdownnal fejezte be a játékot MVP, Big Ten bajnoki győztes teljesítmény.

“a Trace egész évben dinamikus volt” – mondta James Franklin vezetőedző a meccs után. “Nagyon büszke vagyok rá, a hozzáállására, a viselkedésére, a csapattársa típusára, a vezető típusára. Nyilvánvalóan játszott ma este.”

McSorley 28-7-es hátrányból vezette vissza a Nittany Lions-t, és megdöntötte a Big Ten bajnoki rekordját az elhaladó yardok miatt, amelyet a Michigan State Connor szakács állított fel még 2013-ban, és touchdownokat. Összesen 364 yardja szintén bajnoki rekord volt.

December 5, 2016, kiderült, hogy McSorley volt több Heisman szavazólapok, néhány még olyan magas, mint két, mögött Louisville hátvéd Lamar Jackson. McSorley lett az első Nittany oroszlán, aki több mint tíz év alatt Heisman szavazáson volt.

A Big Ten bajnoki meccs után McSorley a harmadik helyet szerezte meg az FBS-ben az elhaladó udvarban, 20 yard feletti dobásokkal 1491-gyel.

a 2017-es Rose Bowl-ban McSorley 18-ra 29-re ment 254 yarddal, négy touchdownnal és három interceptionnel. 13 yardot is rohant 49-52-es vereséggel a USC trójaiak.

2017 szezon

McSorley vs Pitt 2017-ben

a 2016-os Heisman-kampánya után McSorley és a a Nittany Lions belépett a 2017-es szezon az AP közvélemény-kutatása szerint a hatodik helyen állt. A Nittany Lions szezonnyitóján McSorley 280 yardot és két touchdownt ért el egy 52-0-s úton Akron felett. Segített vezetni a csapatot egy figyelemre méltó 7-0-s kezdéshez (3-0-s pontszámmal a konferencia játékban), felülmúlva az ellenfeleket 213 ponttal ezen a szakaszon. Az első hét meccsen McSorley 1879 yardot passzolt és 14 touchdown passzt dobott.

ezt az erős kezdést alátámasztva az oroszlánok a 2.helyen álltak az országban, amely rivalizálási mérkőzésre került a 6. helyen Ohio állam. A főmérkőzésen McSorley 192 yardot dobott, két touchdownt és nulla interceptiont. Ő is rohant 49 yardot és egy másik touchdown. A Buckeyes 19 pontos negyedik negyede azonban 39-38-as visszatérési győzelemre késztette őket, ezzel véget vetve a Nittany Lions potenciális tökéletes szezonjának.a következő héten a Michigan State Spartans ellen McSorley 381 yardot és három touchdownt dobott. Az időjárás miatti 3 és fél órás késés után azonban a Nittany Lions-t felzaklatták a spártaiak egy 27-24-es győztes mezőnygólon. A Nittany Lions és a McSorley azonban reagált a kétmeccses vereségsorozatra. A csapat az alapszakaszt 3-0-ra fejezte be, McSorley pedig 776 yardot és hét touchdownt dobott interception nélkül az utolsó három versenyén.

a 10-2 Nittany Lions szembesült a 10-2-vel Washington Huskies a 2017-es Fiesta Bowl-ban. McSorley Korán küzdött, és az első negyedben két interceptiont dobott, de 342 yardot és két touchdown-passzt ért el, és 60 yardot is rohant. McSorley-t támadó MVP-nek nevezték el a Nittany Lions.

a szezon után spekuláltak, hogy McSorley bejelenti-e a 2018-as NFL draftot. A táljáték után McSorley bejelentette, hogy visszatér Penn State-be idősebb szezonjára.

2018-as szezon

McSorley segített a Nittany Lions vezetésében 4-0-s kezdéshez. Ebben a szakaszban a Kent State elleni meccs volt, ahol két touchdownt adott át, három touchdownt futott. A következő meccsen 27-26-os vereséget szenvedett Ohio állam, 286 passzolt yardja, két passzolt touchdownja volt, 25 pedig 175 rohanó yardot vitt. A Michigan State elleni vereség után a következő meccsen 220 passzolt yardja, 107 rohanó yardja és két rohanó touchdownja volt az Indiana elleni győzelemben. Az Iowa elleni győzelem és a Michigan elleni vereség után segített a Nittany Lions vezetésében három egymást követő győzelemhez Wisconsin, Rutgersés Maryland hogy lezárja az alapszakaszt. A Nittany Lions kvalifikálta magát a Citrus Bowl, ahol 27-24-re kikaptak Kentuckytól. McSorley utolsó szezonját 2530 passzolt yarddal, 18 passzolt touchdownnal és hét interceptionnal zárta, 798 rohanó yarddal és 12 rohanó touchdownnal.

statisztika

NCAA karrier statisztika
Penn State Nittany Lions
év játékok rekord rohanás
GP GS Comp att yard AVG LNG pct int int sebesség Yard Avg Lng T 2014
Redshirt
2015 6 0 N/A 20 40 185 9, 3 21 50, 0 2 0 105, 4 43 3, 3 14 0 2016 14 14 11-3 22487 3614 16,1 80 57,9 29 8 156, 6 146 365 2.5