Maybaygiare.org

Blog Network

Menu główne

Chase Elliott wygrywa swój pierwszy wyścig NASCAR All-Star Race: obecny najpopularniejszy kierowca wyścigowy, Chase Elliott zdobył swoje pierwsze zwycięstwo w wyścigu NASCAR All-Star Race w środę na torze Bristol Motor Speedway – powstrzymując aktualnego mistrza NASCAR Cup Series Kyle ’ a Buscha na okrążeniach końcowych. Elliott poprowadził 60 ze 140 okrążeń w drodze do wypłaty 1,1 miliona dolarów. Wraz ze swoim ojcem Billem Elliottem dołącza do zespołu Ojciec-Syn Dale 'a Earnhardta i Dale’ a Earnhardta Jr., aby wygrać w midseason All-Star exhibition. Co ciekawe, Bill Elliott wygrał wyścig w Atlancie, a Chase zwyciężył w Półmilowym Bristolu w Tenn. short track jako jedyny dwukrotnie był rozgrywany na torze innym niż Charlotte Motor Speedway.(7-15-2020)

#9-Chase Elliott wygrał NASCAR All-Star Race na torze Bristol Motor Speedway.
#18-Busch zajął drugie miejsce, a następnie #4-Harvick, #2-Keselowski, #11-Hamlin, #12-Blaney, #22-Logano, #88-Bowman, #10-Almirola i #19-Truex, Jr.
Elliott prowadził na początku czwartego etapu i nigdy nie został poważnie zakwestionowany na prowadzenie przez ostatnie 15 okrążeń.
Polak #19-Truex, Jr.musiał startować z tyłu boiska z powodu awarii inspekcyjnych, ale ukończył 10.
kierowców, którzy awansowali z Open Do All-Star race: #10-Almirola, #24-Byron, #21-DiBenedetto.
#14-Bowyer był zwycięzcą głosowania kibiców, aby dostać się do wyścigu.
Segment 1 wygrał #12-Blaney, zajął 6.miejsce.
Segment 2& 3 wygrał #9-Elliott, ukończył 1.
było 6 zmian na prowadzeniu wśród 4 kierowców i 5 ostrzeżeń na 13 okrążeń żółtej flagi.
średnia prędkość wyścigu wynosiła: 65,68 km / h .
Zobacz szczegóły wyścigu na:
wyniki wyścigu (pdf)
raport zbiorczy
raport karny

NASCAR All-Star Race Paint Schemes

#21-Matt DiBenedetto wygrał ostatni etap NASCAR All-Star Open na torze Bristol Motor Speedway, aby awansować do wyścigu All-Star.
#10-Almirola wygrał pierwszy etap, a #24-Byron wygrał drugi etap, awansując także do All-Star Race.
zwycięzcą głosowania kibiców został #14-Bowyer. W finale zajął drugie miejsce.
Open pole sitter #34-McDowell zajął 7.miejsce
doszło do 3 zmian na prowadzeniu wśród 4 kierowców i 4 przestojów na 18 okrążeń z żółtą flagą.
średnia prędkość wyścigu wynosiła: 57.388 km / h .
Zobacz szczegóły wyścigu na stronie: Wyniki wyścigu (pdf), raport zbiorczy, raport karny .

Race Fast Facts – All-Star Open:
Matt DiBenedetto wygrał NASCAR All-Star Open, swoje pierwsze zwycięstwo w specjalnym turnieju bez punktów.
Aric Almirola z zespołu Stewart-Haas Racing wygrał pierwszy etap w NASCAR All-Star Open.
William Byron z Hendrick Motorsport wygrał drugi etap w NASCAR All-Star Open.
Clint Bowyer z zespołu Stewart-Haas Racing wygrał głosowanie fanów NASCAR 2020.

informacje o oponach Goodyear

zamieszczono listy startowe do wyścigów NASCAR Open i All-Star na torze Bristol Motor Speedway.
Do All-Star race zgłoszono wszystkich 16 kwalifikujących się kierowców.
w open wystartowały 22 drużyny, jednak drużyna #66 nie wystartuje.
Zobacz listę wpisów do All-Star (pdf) i Open entry list (pdf).

formaty wyścigów:

All-Star:
cztery etapy, trwające 55 okrążeń, 35 okrążeń, 35 okrążeń i 15 okrążeń .
okrążenia zielonej flagi i żółtej flagi będą się liczyć w etapach 1-3, a tylko okrążenia zielonej flagi liczą się w ostatnim etapie.
Nielimitowane próby wykończenia w kolorze zielonym, białym, w kratkę.

NASCAR Open:
trzy odcinki (35 okrążeń / 35 okrążeń / 15 okrążeń).
Zwycięzca każdego segmentu otrzyma miejsce w All-Star Race, a także zwycięzca głosowania kibiców.

zostanie użyta

Wybierz regułę stożka.

zobacz pełne ogłoszenie o formacie wyścigu tutaj.

aby móc wystartować w wyścigu All-Star, kierowcy pełnoetatowi muszą mieć: wygrał wyścig 2019 lub 2020 Cup Series; wygrał poprzedni wyścig All-Star; lub być byłym mistrzem Cup Series. Kierowcy, którzy obecnie kwalifikują się do wyścigu to: Ryan Blaney, Alex Bowman, Kurt Busch, Kyle Busch, Cole Custer, Chase Elliot, Justin Haley, Denny Hamlin, Kevin Harvick, Jimmie Johnson, Erik Jones, Matt Kenseth, Brad Keselowski, Joey Logano, Ryan Newman i Martin Truex Jr.

ostatnie cztery miejsca w All-Star Race pole będą zarezerwowane dla dwóch zwycięzców etapu i zwycięzca wyścigu z All-Star Open, a także zwycięzca All-Star Fan Vote.